Skip to main content
سایت بلاگ‌اسکای به عنوان یکی از قدیمی‌ترین سرویس‌دهنده‌های به زبان فارسی در شبکه جهانی اینترنت، از ابتدای سال ۱۳۸۲ تاکنون پذیرای صدها هزار وبلاگ‌نویس مستعد است که با بهره‌گیری از امکانات و ابزارهای رایگان و توانای سایت، به تولید محتوای فارسی در زمینه‌های گوناگون علمی، فرهنگی، اجتماعی، خبری، شخصی و... مشغولند، و روزانه هزاران بیننده و خواننده را به خود جلب می‌کنند. با توجه به بازدیدکنندگان سایت که طیف وسیعی از رده‌های سنی متنوع، و نیز اقشار و مخاطبان گوناگون را پوشش می‌دهد، بلاگ‌اسکای محل کاملا مناسبی برای معرفی محصولات، خدمات، فعالیت‌ها، برنامه‌ها و توانایی‌های تولیدکنندگان، فروشندگان، کارآفرینان و فعالان همه بخش‌های صنعت، بازرگانی و... می‌باشد. همچنین تبلیغات در بلاگ‌اسکای، با هزینه‌ای کم در مقایسه با تبلیغات رایج و سنتی، اثربخشی بسیاری را در پی دارد که نتیجتا به رونق کسب و کار صاحبان آگهی خواهد انجامید.
انواع تبلیغات در بلاگ‌اسکای
تبلیغات در سرویس‌دهنده بلاگ‌اسکای بسته به دلخواه شما، در یکی از دو شکل زیر صورت می‌گیرد:
  • تبلیغات تصویری(بنر) بر حسب درصد نمایش در محیط وبلاگ‌ها
  • تبلیغات تصویری(بنر) به صورت ثابت در صفحه اصلی سایت
تبلیغات تصویری(بنر) بر حسب درصد نمایش در محیط وبلاگ‌ها:
در این روش، تبلیغ مورد نظر شما به صورت تصویری با اندازه 120x240 پیکسل در صفحات وبلاگ‌ها و به میزان مورد تقاضای شما نمایش داده می‌شود. تعرفه این روش به شرح زیر است:
نام بسته درصد نمایش مبلغ کل
A ۱۰% نمایش ۶۰۰ هزار تومان
B ۲۰% نمایش یک میلیون تومان
مشخصات: این نوع تبلیغ تنها می تواند شامل یک تصویر با یکی از دو فرمت GIF به صورت ثابت (تک فریم) و یا متحرک (انیمیشن) و یا SWF باشد. حداکثر حجم تصویر نباید از ۳۰ کیلوبایت تجاوز کند و ابعاد بنر باید به صورت 120x240 پیکسل باشد. قابل ذکر است بنر با فرمت SWF باید شامل لینک سایت مورد تبلیغ شما نیز باشد.
نمونه ای از این تبلیغ را می توانید در زیر مشاهده نمایید.
تبلیغات تصویری(بنر) به صورت ثابت در صفه اصلی سایت:
در این روش، بنر شما با ابعاد 560x75، در صفحه اصلی بلاگ‌اسکای نمایش داده می‌شود.
تعرفه این تبلیغ برای مدت ۳۰ روز به صورت ۱۰۰% نمایش مبلغ یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان میباشد.
مشخصات: این نوع تبلیغ تنها می تواند شامل یک تصویر با یکی از دو فرمت GIF به صورت ثابت (تک فریم) و یا متحرک (انیمیشن) و یا SWF باشد. حداکثر حجم تبلیغ نباید از ۴۰ کیلوبایت تجاوز کند. قابل ذکر است بنر با فرمت SWF باید شامل لینک سایت مورد تبلیغ شما نیز باشد.
نمونه ای از این تبلیغات را می توانید در زیر مشاهده نمایید.
شرایط و ضوابط تبلیغات و نمایش بنر:
بلاگ‌اسکای در چارچوب مقررات عمومی کشور، از تبلیغات و نمایش بنر غیرمتناسب با قوانین و عرف، معذور است.
لطفا قبل از سفارش آگهی با تماس با بخش آگهی سایت بلاگ اسکای از آزاد بودن جایگاه مورد نظر و همچنین امکان درج آگهی خود مطمئن شوید.
تماس و سفارش آگهی:
جهت سفارش تبلیغات و یا کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.